
Підшипник UCP-212 для стругального валу
965 ₴
- В наличии
- Код: 2019762
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підшипник UCP-212 для стругального валу
Підшипник для стругального валу UCP-212 складається з корпусного підшипника (UC) і нерухомого корпусу на лапах (P). Його фіксація на валу здійснюється за допомогою стопорних гвинтів. Конструкція передбачає сферичну зовнішню обойму підшипника та відповідне сферичне посадкове місце в корпусі. Це дозволяє підшипнику рухатися всередині корпусу, забезпечуючи компенсацію перекосів вала, які можуть виникати через неспіввісність під час монтажу або експлуатації. Корпус оснащений масльонкою для забезпечення змащування, а сам підшипник має мастильну канавку, отвори для змазки і захисні ущільнення.
Характеристики
| Зовнішній Ø: | 110 мм |
|---|---|
| Довжина корпусу (a): | 241 мм |
| Довжина внутрішнього кільця (ширина підшипника) (B1): | 65.1 мм |
| Внутрішній Ø: | 60 мм |
| Висота корпуса (W): | 138 мм |
| Ширина корпуса (b): | 70 мм |
| Статичне навантаження: | 34,39 Кн |
| Динамічне навантаження: | 49,78 Кн |
| Болт: | М16 |
| Маса: | 4.9 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
- Цена: 965 ₴

