
Підшипник UCP-209 для стругального валу
461 ₴
- В наличии
- Код: 2034493
+380 (67) 704-10-05
заказ товаров viber. whatsapp
- +380 (66) 704-10-05
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підшипник UCP-209 для стругального валу
Підшипник для стругального валу UCP-209 складається з корпусного підшипника (UC) і нерухомого корпусу на лапах (P). Його фіксація на валу здійснюється за допомогою стопорних гвинтів. Конструкція передбачає сферичну зовнішню обойму підшипника та відповідне сферичне посадкове місце в корпусі. Це дозволяє підшипнику рухатися всередині корпусу, забезпечуючи компенсацію перекосів вала, які можуть виникати через неспіввісність під час монтажу або експлуатації. Корпус оснащений масльонкою для забезпечення змащування, а сам підшипник має мастильну канавку, отвори для змазки і захисні ущільнення.
Характеристики
| Зовнішній Ø: | 85 мм |
|---|---|
| Довжина корпусу (a): | 190 мм |
| Довжина внутрішнього кільця (ширина підшипника) (B1): | 49.2 мм |
| Внутрішній Ø: | 45 мм |
| Висота корпуса (W): | 106 мм |
| Ширина корпуса (b): | 54 мм |
| Статичне навантаження: | 20,235 Кн |
| Динамічне навантаження: | 32,39 Кн |
| Болт: | М14 |
| Маса: | 2.14 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
- Цена: 461 ₴

