
Підшипник UCP-208 для стругального валу
393 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
- В наличии
- Код: 2019756
- +380 (66) 704-10-05
Підшипник UCP-208 для стругального валу
Підшипник для стругального валу UCP-208 складається з корпусного підшипника (UC) і нерухомого корпусу на лапах (P). Його фіксація на валу здійснюється за допомогою стопорних гвинтів. Конструкція передбачає сферичну зовнішню обойму підшипника та відповідне сферичне посадкове місце в корпусі. Це дозволяє підшипнику рухатися всередині корпусу, забезпечуючи компенсацію перекосів вала, які можуть виникати через неспіввісність під час монтажу або експлуатації. Корпус оснащений масльонкою для забезпечення змащування, а сам підшипник має мастильну канавку, отвори для змазки і захисні ущільнення.
Характеристики
| Зовнішній Ø: | 80 мм |
|---|---|
| Довжина корпусу (a): | 184 мм |
| Довжина внутрішнього кільця (ширина підшипника) (B1): | 49.2 мм |
| Внутрішній Ø: | 40 мм |
| Висота корпуса (W): | 100 мм |
| Ширина корпуса (b): | 54 мм |
| Статичне навантаження: | 16,910 Кн |
| Динамічне навантаження: | 27,64 Кн |
| Болт: | М14 |
| Маса: | 1.89 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
- Цена: 393 ₴

